בעקבות העניין שלי בהיסטוריה הקולינרית של האיזור, אני מדריך קבוצות קטנות בסיורי קולינריה בברלין ובברנדנבורג. הסיורים מרחיבים על ההתפתחות המרתקת של הקולינריה באיזור. למרות שהעיר מארחת היום לא מעט מסעדות מכוכבות מישלן, אותי מעניינים הרבה יותר סצינת אוכל הרחוב ומטבחי המהגרים, שיוצרים את המיקס המבעבע הזה שנקרא ברלין. הסיורים מוגבלים לקבוצות של עד שמונה אנשים ובהזמנה מראש.

Il tour culinario

הסיור מתאר את ההתפתחויות ההיסטוריות באיזור דרך האוכל המקומי. משווקי האיכרים ועד בתי הכלבו המפוארים של תחילת המאה העשרים, ברלין השתנתה מאד לאורך השנים. האיזור, שהוא עני במשאבי טבע, הושפע רבות לאורך ההיסטוריה ממטבחי המהגרים ומאיזורים קרובים גאוגרפית. בסיור נעבור בשווקים מקומיים ומוסדות אוכל שמספרים את הסיפור של ברלין.

הסיור מוגבל לארבעה עד שמונה אנשים וניתן להזמין אותו בכל יום בין שלישי לשבת. הסיור אורך כחמש שעות. אנא ציינו בטופס הפניה אם אתם סובלים מאלרגיות או או מהגבלות כלשהן בתחום האוכל.

Martedì, Kreuzberg e Mitte
Mercolediì, Venerdì e Sababto, charlottenburg 

Giovedì, Prenzlauer Berg

Neukölln tour

הסיור נועד לאלה מכם שכבר ראו הכל. אם זה כבר הביקור העשירי שלכם בעיר או שאתם גרים בברלין, בואו לגלות את ההיסטוריה הסודית של הכפר שנקרא בעבר ריקסדורף. הסיור ייקח אתכם דרך הסימטאות של הרובע הבוהמי, היכן ששכן בעבר הכפר הקטן. בסיור נגלה את המבנה הקהילתי ונשמע ונראה עדויות לפועלם של חסידי יאן הוס, הרפורמטור הראשון. הסיור כולל ביקור בבית חווה מקומי מהמאה ה-18 וארוחת צהריים בקפה בוטניקו, שם גם נשמע על הסיפור המיוחד של המקום.

הסיור מוגבל לארבעה עד שמונה אנשים ומתקיים בימים שלישי ורביעי. הסיור אורך כשלוש עד ארבע שעות. אנא ציינו בטופס הפניה אם אתם סובלים מאלרגיות או או מהגבלות כלשהן בתחום האוכל.

il tour notturno

סיור הבירה בשיתוף עם Bier. הסיור הקליל יותר שמחבר יחד שני דברים שברלין מתמחה בהם, בירה מפיצוציות שפתוחות כל הלילה ואוכל רחוב טורקי. הסיור עובר בקרויצקלן (השכונה שנהנית מהיתרונות של שני הרבעים) וכולל שתיה בחמישה מקומות שונים בשכונה ואוכל טורקי משובח בסופו.

הסיור מוגבל לארבעה עד שניים עשר אנשים ומתקיים בימים שלישי וחמישי. הסיור אורך בין שעתיים לשלוש שעות. אנא ציינו בטופס הפניה אם אתם סובלים מאלרגיות או או מהגבלות כלשהן בתחום האוכל.

כל הסיורים הם יחודיים ומשתנים תמידית

וניתנים להתאמה אישית לפי דרישה.