בעקבות העניין שלי בהיסטוריה הקולינרית של האיזור, אני מדריך קבוצות קטנות בסיורי קולינריה בברלין ובברנדנבורג. הסיורים מרחיבים על ההתפתחות המרתקת של הקולינריה באיזור. למרות שהעיר מארחת היום לא מעט מסעדות מכוכבות מישלן, אותי מעניינים הרבה יותר סצינת אוכל הרחוב ומטבחי המהגרים, שיוצרים את המיקס המבעבע הזה שנקרא ברלין.

כל הסיורים הם פרטיים ומאופיינים לפי דרישתכם ובהזמנה מראש.

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Twitter - Black Circle

סיור נויקלן

press to zoom

הסיור נועד לאלה מכם שכבר ראו הכל. אם זה כבר הביקור העשירי שלכם בעיר או שאתם גרים בברלין, בואו לגלות את ההיסטוריה הסודית של הכפר שנקרא בעבר ריקסדורף. הסיור ייקח אתכם דרך הסימטאות של הרובע הבוהמי, היכן ששכן בעבר הכפר הקטן. בסיור נגלה את המבנה הקהילתי ונשמע ונראה עדויות לפועלם של חסידי יאן הוס, הרפורמטור הראשון. הסיור כולל ביקור בבית חווה מקומי מהמאה ה-18 וארוחת צהריים בקפה בוטניקו, שם גם נשמע על הסיפור המיוחד של המקום.

את הסיור ניתן להזמין בכל ימות השבוע, בהזמנה מראש והוא אורך כשלוש עד ארבע שעות. אנא ציינו בטופס הפניה אם אתם סובלים מאלרגיות או או מהגבלות כלשהן בתחום האוכל.

ימי שלישי ושישי, קרויצברג 

ימי רביעי, חמישי ושבת, שרלוטנבורג 

הסיור הקולינרי

הסיור מתאר את ההתפתחויות ההיסטוריות באיזור דרך האוכל המקומי. משווקי האיכרים ועד בתי הכלבו המפוארים של תחילת המאה העשרים, ברלין השתנתה מאד לאורך השנים. האיזור, שהוא עני במשאבי טבע, הושפע רבות לאורך ההיסטוריה ממטבחי המהגרים ומאיזורים קרובים גאוגרפית. בסיור נעבור בשווקים מקומיים ומוסדות אוכל שמספרים את הסיפור של ברלין.

את המסלול אפשר לשנות לפי העדפותיכם האישיות וניתן להזמין אותו בכל יום בין שלישי לשבת. הסיור אורך כארבע שעות. אנא ציינו בטופס הפניה אם אתם סובלים מאלרגיות או או מהגבלות כלשהן בתחום האוכל.

The culinary tour
The culinary tour
press to zoom

חבר אירגון מדריכי

הטיולים של ברלין

הטיול מומלץ 

על ידי

CENTRAL_1024_ynet_logo.png
share_image.png
1200px-KeshetLogo2018.svg.png

הכי טעים בעולם

סיור ערב

סיור הערב הוא סיור קולינרי שונה מסיור היום. הקונספט של הסיור הוא ארוחת ערב של שלוש מנות, כאשר כל מנה מוגשת במקום אחר בעיר. כל מקום במהלך הסיור מייצג אספקט שונה בפזל העירוני וביחד מקבלים תמונה מקיפה של העיר, אחרי שעסקי היום נסגרים. הסיור יוצא בכל ערבי השבוע, בהזמנה מראש ומתאים גם לקבוצות גדולות. הסיור אורך כשלוש שעות. אנא ציינו בטופס הפניה אם אתם סובלים מאלרגיות או או מהגבלות כלשהן בתחום האוכל.

press to zoom

סיור הלילה

סיור הבירה בשיתוף עם Bier. הסיור הקליל יותר שמחבר יחד שני דברים שברלין מתמחה בהם, בירה מפיצוציות שפתוחות כל הלילה ואוכל רחוב טורקי. הסיור עובר בקרויצקלן (השכונה שנהנית מהיתרונות של שני הרבעים) וכולל שתיה בחמישה מקומות שונים בשכונה ואוכל טורקי משובח בסופו.

הסיור יוצא בכל ימות השבוע למעט ימי שני, בהזמנה מראש כסיור פרטי בלבד. הסיור אורך כשלוש שעות. אנא ציינו בטופס הפניה אם אתם סובלים מאלרגיות או או מהגבלות כלשהן בתחום האוכל.

The Bier Tour
The Bier Tour
press to zoom

כל הסיורים הם יחודיים ומשתנים בהתאם ליום ולעונות השנה,

אם יש לכם תחומי עניין ספציפיים, נשמח לעזור.